Koho tu vnímáte?

Jmenuju se Daniel Krásný. A nejde o narcistickej pseudonym. Fakt ne.

Skoro dvacet let jsem chytal závodně hokej a tohle příjmení jsem měl vzadu na dresu. A ano, znám díky němu všechny jeho zkomoleniny, co se rozléhaly stadiony v choreu.

Na internetu vystupuju pod přezdívkou vnimatkrasu.
A tahle stránka by mě měla definovat.

Kdo že teda jsem?

Jindřichohradečák, co žije v Praze.

Kreativní ředitel v Socialsharks, kde dělá, co ho baví. Momentálně se snaží posouvat komunikaci kupříkladu energetického nápoje Big Shock! v Čechách i na Slovensku, zmrzlin Ben and Jerry´s, portálu Prace.cz, Equa Bank, minerálních vod Poděbradka nebo sladkých produktů od Ferrera (Kinder Bueno, Nutella a Raffaello), na kterých si vypěstoval závislost.

Seriálový maniak s patologickou zálibou v českých kriminálkách a Hříších pro pátera Knoxe. Viděl kompletní Život na zámku. Dvakrát.

Herní pisálek a dlouholetý autor papírového časáku SCORE. V roce 2016 bouchnul špunty, páč oslavil jednu dekádu psaní na papír. Videohry ho pořád baví. Porazí vás v dětských hrách, ve všech ostatních ho nejspíš porazíte vy.

Spisovatel malých příběhů, co nikdy neviděly nic jinýho než víko od Dropboxu. Teda až na jeden. A ten si můžete přečíst všichni.

Blogger a pokud je poslední aktualizace na tomhle blogu starší než měsíc, můžete se mu vysmát.

Vpravdě spokojenej ročník ’91.

Těší mě.
A kdo jste vy?